Vyhledávání nemovitosti

Místo
Typ
Cena:
Plocha:
 
Komerční prostor
Kontaktujte RK
K dispozici
Prodej hotelu v centru Špindlerova Mlýna
840 m2
Více
Byty
23 000 Kč/měs.
K dispozici
NOVINKA
Pronájem bytu 2+kk s balkonem v centru Špindlerova Mlýna
49 m2
Více

Investiční příležitosti

Pokud máte dostatek finančních prostředků a poohlížíte se po lukrativní investici, jste u nás na správné adrese. V dnešní době nízkých úroků a nestabilních akcií je totiž právě nákup nemovitosti nejspolehlivější formou investice v poměru minimálního rizika a dobrého výnosu, který není omezen výší částky, kterou hodláte investovat. Své peníze sice nemáte fyzicky k dispozici, ale zato bezpečně a bez rizika uložené v nemovitosti, kterou lze dále pronajímat, užívat nebo po čase opět prodat. Domy a byty ve Špindlerově Mlýně, nejkvalitnějším českém (nejen) lyžařském středisku, mají velký potenciál do budoucna a stávají se tak pro Vás vhodnou příležitostí bezrizikové a výnosné investice.

Naše společnost má dominantní pozici mezi realitními kancelářemi v Krkonoších a kromě zprostředkování obchodu nabízí svým klientům také kompletní součinnost nejen při přestavbách stávajících domů a bytů, ale i při realizaci nových developerských projektů. Pohybujeme se v prostředí, jehož realitní trh důvěrně známe a pomůžeme Vám dosáhnout návratnosti Vaší investice.

Pokud jste se rozhodnuti pro investici do některé z žádaných horských nemovitostí, můžete si prohlédnout nabídku aktuálních projektů níže na této stránce, kde se dozvíte podrobnější informace.

Kontaktní formulář

Bc. Zdenka BRÁDLEROVÁ

Bc. Zdenka BRÁDLEROVÁ