Vyhledávání nemovitosti

Místo
Typ
Cena:
Plocha:
 

Prodej chalupy k přestěvbě u Labské přehrady ve Špindlerově Mlýně

Investice do nemovitosti v lukrativní lokalitě je v současné době nejoblíbenějším řešením, jak efektivně „nechat vydělávat“ svoje peníze.

Nabízíme Vám ke koupi chalupu s rozsáhlými pozemky u Labské přehrady ve Špindlerově Mlýně, kterou je možné přestavět na dvojdům s výhledy na jednu z dominant Špindlerova Mlýně - Labskou přehradu, horu Medvědín či protější stráně.

Skvělá investiční příležitost i horské bydlení

Oslovili jsme Ing. Arch. Jiřího Rothanzla, aby pro dané místo navrhl objekt, který by svým půdorysem kopíroval ten původní, použitými materiály se co nejvíce přibližoval k tradičním horským stavbám, avšak svým vnitřním dispozičním uspořádáním odpovídal požadavkům současné klienteli.

Výsledkem této studie - návrhu je rodinný dvojdům ve vysokém standardu. V suterenu domu se nacházejí parkovací stání pro 4 osobní auta a dvě menší parkovací stání pro čtyřkolky, lyžárna a technické zázemí. V prvním patře najdeme vstup do dvou bytů, které jsou uspořádány zrcadlově obráceně. Najdeme v nich prostorné obývací pokoje s krbem, pokoj pro hosty, sociální zázemí a schodiště do podkroví domu.  V podkroví domu jsou navrženy čtyři ložnice, z nichž dvě mají vlastní sociální zázemí.

Ideální poloha pro dovolenou ve Špindlu

Poloha domu je naprosto ideální: nachází v klidné zóně na stráni s výhledem na jednu z dominant Špindlerova Mlýna Labskou přehradu a horu Medvědín. K domu vede celoročně udržovaná příjezdová cesta.

Splňte si i Vy svůj sen o vlastním horském bydlení a domluvte se s námi na schůzce třeba už tento týden!

Máte dotaz? Kontaktujte nás hned teď »

Galerie

Lokalita

Kontaktní formulář

Bc. Zdenka BRÁDLEROVÁ

Bc. Zdenka BRÁDLEROVÁ