Vyhledávání nemovitosti

Místo
Typ
Cena:
Plocha:
 

Prodej domu 125 m2, pozemek 889 m2 Špindlerův Mlýn

K dispozici
Evidenční číslo: 392
  • Typ nemovitosti: Dům
  • Typ nabídky: Prodej
  • Dispozice: Samostatné rodinné domy
  • Třída energetické náročnosti: G
  • Stav: K dispozici
  • Lokalita: Špindlerův Mlýn
  • Plocha: 125 m2
  • Budova: Cihlová
  • Stav: Dobrý

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu přímo u Labské přehrady. Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům, který se nachází v těsné blízkosti jedné z dominant Špindlerova Mlýna – Labské přehrady.

Dům o dispozici 5+kk, dvou nadzemních a jednom podzemním podlaží, prošel v roce 2010 částečnou rekonstrukcí, při které byla vyměněna střecha, okna, stavebně upraveny prostory v 1.NP a dům zateplen.

1. podzemním podlaží, které je přístupné z venku i z domu, je koncipováno jako technické. Je zde umístěna kotelna a sklad dřeva a uhlí. V kotelně najdete kotel na tuhá paliva, ale také elektrokotel.

Obytnou část domu tvoří 1. a 2. nadzemní podlaží. Do 1. NP je možné projít z technického podlaží domu, ale i po venkovním schodišti, které vede do nejprve do dřevěné verandy, odkud se vstupuje do domu. V tomto podlaží se nachází prostorná předsíň se schodištěm do patra, obytná kuchyň, ložnice, koupelna a samostatná toaleta.

Ve 2.NP se nacházejí tři pokoje, které byly vybudovány v sedmdesátých letech minulého stolení a využívány zhruba do roku 2010, od té doby slouží pro úschovu věcí. V tomto patře domu je možné pomocí drobných stavebních úprav (vybourání příček a přiznání šikmin) získat více užitné plochy. Nad tímto podlažím je umístěno podkroví, kde je pochozí výška cca 140cm.

Dům jako takový zaujímá zastavenou plochu 60 m2 ve dvou nadzemních podlažích, suteren plochu o 1/3 menší. Nemovitost je připojena k elektrické rozvodné síti. Plyn v této části Špndlerova Mlýna není zaveden. To samé platí pro vodovod a odvod odpadních vod. Vodní zdroj, ze kterého je do domu přivedena voda, je společný s domem, který je umístěn o něco výše. Jedná se o podzemní pramen, který vyvěrá na povrch, kde je jímán a následně sveden do obou nemovitostí. Odpadní voda je z domu odváděna do čtyřkomorového septiku.

K domu náleží pozemek o výměře 807 m2 a stavební pozemek o ploše 22 m2, na kterém se nachází plechová garáž.

Prohlídky domu jsou možné po předchozí telefonické domluvě.

Lokalita

Kontaktní formulář

Bc. Zdenka BRÁDLEROVÁ

Bc. Zdenka BRÁDLEROVÁ