O nás

Realitní kancelář Reality Špindl působí v oboru již od roku 2010, a za dobu své existence stála za prodejem mnoha úspěšných projektů ve Špindlerově Mlýně. Kancelář se specializuje na nemovitosti ve Špindlerově Mlýně a v dalších střediscích Krkonoš.

Zakládáme si na vysoce flexibilním, komplexním a osobním přístupu k zákazníkovi. Poskytujeme nejen standardní služby, jako je vyřízení všech formalit při prodeji či koupi nemovitosti, ale zprostředkováváme i služby s nemovitostmi spojené.

Vedle standardního zprostředkování prodeje nemovitostí se věnujeme také vytváření zajímavých investičních příležitostí pro developery. Tyto investiční příležitosti přeměněné na developerské projekty následně nabízíme formou veřejné i neveřejné nabídky.

Nezaměřujeme se však jen na velké projekty. Své služby nabízíme i lidem, kteří si chtějí pořídit v Krkonoších či Podkrkonoší investiční nemovitosti, které budou následně pronajímat (krátkodobě i dlouhodobě).

Prioritou naší realitní kanceláře je poskytnout zákazníkovi kvalitní spolupráci od A do Z a převzít do svých rukou většinu jeho povinností. Kromě výše zmíněných služeb nabízíme vedení kompletní správy nemovitostí od úklidu a údržby po vyřizování všech právních formalit. Všechny služby objednáváte přímo u manažerky kanceláře Bc. Zdenky Brádlerové, takže nemusíte mít žádné obavy.

Spolupráce s Reality Špindl znamená korektní, efektivní a rychlé jednání bez kompromisů a zbytečných starostí navíc.

 

Obraťte se na realitní specialisty z Krkonoš

Kontaktujte nás