Získejte komplexní realitní poradenství

Při prodeji či koupi nemovitosti nejde nikdy pouze o samotný převod na nového majitele. Je to transakce, která vyžaduje mnoho dalších úředních úkonů - především právních a finančních. Realitní kancelář Reality Špindl se proto nezabývá jen pouhým obchodem s nemovitostmi, ale nabízí svým klientům kompletní realitní servis.

Naše realitní kancelář se zaměřuje na reality v Krkonoších, Podkrkonoší a dalších podobně atraktivních lokalitách České republiky. Zabýváme se především prodejem a pronájmem bytů v osobním i družstevním vlastnictví, ale také rodinných domů, vil či chalup. Samozřejmostí je také prodej či pronájem pozemků, nebytových prostor, obchodů a kanceláří.

Naši klienti se na nás mohou spolehnout při hledání vhodného kupce nebo nájemníka pro svou nemovitost. Jsme tu pro klienty i v případě, že mají sami zájem o koupi či pronájem.

Vždy jednáte přímo s majitelkou kanceláře, Zdenkou Brádlerovou.

Díky našim stálým a spolehlivým spolupracovníkům vám rádi zprostředkujeme také kompletní právní servis, včetně bezpečného převodu peněz formou advokátní či notářské úschovy. Jelikož zaštiťujeme všechny služby spojené s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí, můžete si být jisti, že s naší spoluprací proběhne vše hladce a bez jakýchkoli komplikací.

 

Jaké jsou nejčastější realitní transakce?

Pronájem nemovitosti

Jaké druhy pronájmů rozlišujeme?

Pronájem nemovitosti můžeme rozdělit podle délky na dlouhodobé a krátkodobé:

1) Dlouhodobé pronájmy jsou pronájmy delší nežli 1 rok.

2) Krátkodobé pronájmy jsou pronájmy o délce do 1 roku, přičemž jsou sjednávány za účelem uspokojení bytové potřeby jednotlivce či rodiny. Jedná se tedy o pronájem nemovitosti na sezonu, případně její část, přičemž nájemce hradí náklady s užíváním bytu spojené (typicky voda, elektřina, otop).. 

Pojem krátkodobé pronájmy se v posledních letech hojně používá i pro pronajímání bytů přes různé ubytovací servery. Toto označení je však zavádějící a nepřesné. V tomto případě se jedná o ubytovací službu totožnou například s ubytováním v hotelu. I „krátkodobé pronájmy“, které jsou v podstatě jiným pojmem pro ubytovací službu, umíme zajistit. Více k této problematice se dozvíte v sekci správa nemovitostí, pod kterou toto téma patří. (V případě zájmu o ubytování klikněte na krátkodobé pronájmy a budete přesměrováni na nabídku nemovitostí ke krátkodobému pronájmu).

 

Potřebujete poradit ohledně realit?

Kontaktujte nás