Developerské projekty


Předmětem činnosti společnosti Reality Špindl není jen zprostředkování prodeje a koupě starších bytů a domů. Zaměřujeme se i na prodej apartmánů v novostavbách, přičemž naše pole působnosti se rozkládá prakticky po celých Krkonoších. Nabízíme tak vhodnou příležitost pro developery, kteří mají zájem o investici do projektu v horských lokalitách.

Našim partnerům z řad developerů nabízíme kompletní a profesionální servis, počínaje vyhlédnutím vhodné lukrativní nemovitosti, přes její samotný nákup až po vyřízení všech nezbytných formalit, jako jsou veškerá vyjádření, povolení a další dokumenty.Samozřejmostí a příjemným završením spolupráce je pro nás pak zajištění závěrečných úkonů, jako je prohlášení vlastníka a samotný prodej bytových jednotek.

Pro developery, kteří chtějí investovat především v lokalitě Špindlerova Mlýna, vybírá a připravuje developerské projekty přímo majitel realitní kanceláře, na kterého se v případě zájmu můžete také kdykoli obrátit. Aktuální portfolio již připravených projektů naleznete přímo zde na našem webu, v sekci investičních příležitostí. Můžete si také prohlédnout projekty, na jejichž úspěšné realizaci jsme se již v minulosti podíleli. Mezi poslední z nich patří:

  • Apartmány Zvon
  • Rezidence Bedřichov
  • Vila Bedřichov
  • a další.

Pokud tedy hledáte partnera pro svůj developerský projekt, na naše komplexní služby se můžete vždy spolehnout. Jsme Vám kdykoli k dispozici v případě jakýchkoli dotazů ohledně developerských projektů a konzultací Vašeho investičního záměru. Obrátit se můžete přímo na manažerku realitní kanceláře, Zdenku Brádlerovou, na telefonu 734 103 503, nebo využijte e-mailovou adresu bradlerova@reality-spindl.com.


Projekty na jejichž realizaci jsme se podíleli: Realitní kancelář Reality Špindl se podílela na celé řadě developerských projektů. U některých projektů stála za jejich aktivním vyhledáním, najitím investora, přípravou projektu, realizací a prodejem. U jiných projektů se zaměřovala především na nalezení kupujícího.

Z menších projektů je to:

Residence Bedřichov
Residence Vítkovice
Residence Úpa


Mezi větší projekty se řadí:

Apartmány Zvon
Residence Jelení boudy
Luční dům