Realitní poradenství


Při prodeji či koupi nemovitosti nejde nikdy pouze o samotný převod na nového majitele. Je to transakce, která vyžaduje mnoho dalších úředních úkonů - především právních a finančních. Realitní kancelář Reality Špindl se proto nezabývá jen pouhým obchodem s nemovitostmi, ale nabízí svým klientům kompletní realitní servis.

Naše realitní kancelář se zaměřuje na reality v Krkonoších, Podkrkonoší a dalších podobně atraktivních lokalitách České republiky. Zabýváme se především prodejem a pronájmem bytů v osobním i družstevním vlastnictví, ale také rodinných domů , vil či chalup. Samozřejmostí je také prodej či pronájem pozemků, nebytových prostor, obchodů a kanceláří.

Naši klienti se na nás mohou spolehnout při hledání vhodného kupce nebo nájemníka pro svou nemovitost. Jsme tu pro klienty i v případě, že mají sami zájem o koupi či pronájem.

Vždy jednáte přímo s majitelkou kanceláře, Zdenkou Brádlerovou.

Díky našim stálým a spolehlivým spolupracovníkům Vám rádi zprostředkujeme také kompletní právní servis, včetně bezpečného převodu peněz formou advokátní či notářské úschovy.

Jelikož zaštiťujeme všechny služby spojené s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí, můžete si být jisti, že s naší spoluprací proběhne vše hladce a bez jakýchkoli komplikací.